Ümraniye Tıkanıklık Açma

Ümraniye Tıkanıklık Açma, İstanbul Anadolu Yakası’nın en işlek ilçelerinden biri olan Ümraniye ilçe sınarlarında yer alan tüm yerleşim birimlerine en etkili ve en hızlı çözümü ulaştırabilmek için halkımızın hizmetine sunduğumuz hizmet ve teknik servis ekibidir.

Tıkanıklık açma servisi, pimaş gider borularında, banyo, tuvalet ve mutfak lavabo giderleri ve çamaşır makinesi, bulaşık makinesi giderlerindeki tıkanıkları herhangi bir yeri kırmadan gidermektedir.

Görüntüleme özelliğine sahip robotlar ile gider borularının içi görüntülenmektedir. Bu görüntüleme işlemi ile tıkanıklığın yeri ve tıkanıklığa sebep olan cisimler tespit edilmektedir. Yeri tespit edilen tıkanıklık yine teknolojinin son ürünü bu robotlar ile pimaş içinde parçalanarak giderilmektedir. Tüm bu işler yapılırken yapılarınıza ya da tesisatınıza en ufak bir zarar verilmemektedir.

Ümraniye tıkanıklık açma servisi tarafından pimaş tıkanıklıkları robotla kırıp dökmeden açılmaktadır. Ve tüm bu işlemler esnasında ne yapınıza, ne de gider hattınızdaki borulara en ufak zarar verilmemektedir.

Ümraniye Tıkanıklık Açma Servisi Hizmet Verilen Mahalle ve Semtler

Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir, Armağanevler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç, Çakmak Mahallesi, Çamlık, Dumlıpınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Hekimbaşı, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu, Inkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi.

Ümraniye tıkanıklık açma, ümraniye pimaş açma, ümraniye gider açma, ümraniye kanal açma, ümraniye pimaş içi görüntüleme, ümraniye lavabo tıkanıklığı açma, ümraniye banyo lavabosu tıkanıklığı açma. Ümraniye banyo gideri tıkanıklığı açma, ümraniye tıkalı mutfak lavabosu açma, umranıye mutfak gideri tıkanıklığı açma. Ümraniye çamaşırmakinesi gider tıkanıklığı açma, ümraniye tuvalet gideri tıkanıklığı açma. Robotla tıkanıklık açma, robotla pimaş içi tıkanıklığı görüntüleme, robotla kırmadan pimaş içi tıkanıklık tespiti.

Altınşehir tıkanıklık açma, aşağı dudullu banyo gideri açma, Atakent mutfak lavabosu tıkanıklığı açma, Armağanevler mutfak gideri tıkanıklığı açma, Çakmak tuvalet gideri tıkanıklığı açma, çamlık bina pimaş içi görüntüleme, elmalıkent tıkalı kanal açma, esenevler tıkalı çamaşır makinesi gideri açma, hekimbaşı yağmursuyu gideri açma…

Firmamız tamir işlemlerinde birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Tamir işlemlerimiz %100 garantilidir. Garanti süresi ve kapsamı arızaya göre değişiklik gösterebilir. Lütfen bu konuda bilgi alınız.

Herhangi sorun veya sorunuz için bizi 7/24 Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek hattından arayabilirsiniz: 0542 303 49 96.

Öncü Tesisat
0542 303 49 96
Daha fazla bilgi çin lütfen bizi arayın.