Tuzla Tıkanıklık Açma

Tuzla Tıkanıklık Açma
Tuzla Tıkanıklık Açma

Tuzla Tıkanıklık Açma, İstanbul’un en doğusunda İzmit (Kocaeli) sınırında yer alan Tuzla ilçe sınarları içinde yer alan tüm yerleşim birimlerine en etkili ve en hızlı çözümü ulaştırabilmek için halkımızın hizmetine sunduğu hizmet ve teknik servis ekibidir.

Tıkanıklık açma servisi, gider tesisatında, banyo, tuvalet ve mutfak lavabo giderleri ve çamaşır makinesi, bulaşık makinesi giderlerindeki tıkanıkları herhangi bir yeri kırmadan gidermektedir.

Kırmadan tıkanıklık açma işlemi nasıl yapılır?

Görüntüleme özelliğine sahip son teknoloji ürünü robotlar ile gider borularının içi görüntülenmektedir. Bu görüntüleme işlemi ile tıkanıklığın yeri ve tıkanıklığa sebep olan nesneler tespit edilmektedir. Yeri tespit edilen tıkanıklığa sebep olan cisimler yine teknolojinin son ürünü bu robotlar ile pimaş içinde parçalanmakta ve tıkanıklık tamamen giderilmektedir. Tüm bu işler yapılırken yapılarınıza ya da borularınıza en ufak bir zarar verilmemektedir.

Tuzla tıkanıklık açma servisi tarafından pimaş tıkanıklıkları robotla kırıp dökmeden açılmaktadır. Ve tüm bu işlemler esnasında ne yapınıza, ne de gider hattınızdaki borulara en ufak zarar verilmemektedir.

Tıkanıklık açma işlemi firmamız tarafında %100 garanti kapsamında tamir edilmektedir. Garanti süresi ise 6 (altı) aydır.

Tuzla Tıkanıklık Açma Servisi’nin hizmet vermiş olduğu mahalleler

Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeoren Mahallesi, Yayla Mahallesi.

tıkanıklık açma, tıkalı gider açma, tıkanık pimaş açma, robotla tıkanıklık açma.

tuzla tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma, aydınlı mahallesi tıkanmış kanal açma hizmeti, aydıntepe mahallesi robotla pimaş açma, robotla tıkalı gider açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı banyo gideri açma, tıkalı mutfak lavabosu açma, mimar sinan mahallesi tıkalı banyo lavabosu açma. fatih mahallesi tıkalı tuvalet lavabosu açma, içmeler mahallesi tıkalı tuvalet gideri açma. tepeören mahallesi tıkalı banyo gideri açma, orhanlı mahallesi tıkalı mutfak gideri açma, akfırat mahallesi kırıp dökmeden tıkanıklık tespiti, kırmadan tıkanıklık açma, pis su hattını açma, pis su tıkanıklığı tespiti, şifa mahallesi tıkalı pimaş içini görüntüleme.

 
Öncü Tesisat
0542 303 4996
0536 654 8367
0536 654 8365