Su Tesisatı Nasıl Döşenmelidir?

Su Tesisatı Nasıl Döşenmelidir?
Su Tesisatı Nasıl Döşenmelidir?

Ev ve işyerlerinde kullanılan su, musluk açıldığı andan itibaren atık su vasfı kazanır. Musluktan akan su ister kullanılsın ister kullanılmasın, pimaş borularla tahliye edilerek kanalizasyon sistemine gönderilen suyun tamamı atık sudur. Bu suyun insanların yaşam alanlarından uzaklaştırılması gerekir. Bu doğrultuda kullanılan su tesisatı, besleme borusu ile iç tesisat boruları olmak üzere iki temel bölümden oluşur. Firmamız hem iç tesisatı borusu hem besleme borusu döşeme hizmeti vermekte, ticari işletme veya yaşam alanı fark etmeden profesyonelliğiyle her tip su tesisatı döşeme işini “uzun yıllar boyunca problemsiz kullanım” imkanı sunacak şekilde döşemektedir.

İç Tesisat ve Besleme Borusu Döşeme
Şebekeden gelen temiz suyun yapıda su kullanılan noktalara dağıtılmasını sağlayan iç tesisatı boruları, mutlaka firmamız gibi uzmanlığı buluna firmalar ve bu firmaların deneyimli tesisatçıları tarafından döşenmelidir. Aynı şekilde priz hattı da denen besleme borularının da, tıpkı iç tesisatı boruları gibi doğru düzgün döşenmesi önemlidir. Zira temiz suyun problemsiz bir şekilde iletilmesi gerektiği gibi, insanların yaşam ve çalışma alanlarının hijyenik kalması için atık suyun da problemsiz biçimde kanalizasyon şebekesine tahliye edilmesi gerekmektedir.

Su Tesisatı Nasıl Döşenir?
Apartman, müstakil ev veya işyeri fark etmeden tüm su tesisatlarında iç tesisat borularının muntazam, düz bir hat oluşturacak ve olabildiğince kısa şekilde döşenmesi gerekir. Şebekenin herhangi bir noktasından musluk açıldığında yani temiz su talebinde bulunduğunda, iç tesisat borularının düzgün ve kısa olması suyun istenen tazyikle, sorunsuz biçimde kullanılmasını sağlar. Firmamız bu gibi teknik detaylar kadar işin estetik yönünü de düşünmekte, ortalıkla görünerek kötü görünüme sebep olacak şekilde tesisat döşememektedir. İç tesisat ve tüm besleme borularını gözden ırak bir şekilde döşeyerek, tesisatın görünmemesini sağlamaktayız. Firmamız tesisat döşemeden önce iç tesisat ve besleme borusu seçiminde size tavsiyelerde bulunarak, bütçeniz ve sorunsuz kullanım için en uygun boru tiplerini belirlemektedir. Zira tesisatın profesyoneller tarafından döşenmesi kadar, tesisat borularının kaliteli olması da oldukça önemlidir…


Su Tesisatı Nasıl Döşenmelidir

Öncü Tesisat Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Hizmetleri.
Tesisat yenileme ve bakım servisi.
0536 654 8365